Topic-icon Προσοχή απάτη

Καλησπέρα στα μέλη,έλαβα σήμερα το παρακάτω email:

Αυτό το μήνυμα έχει σταλεί από το site Greek Surf Για να απαντήσετε στο μήνυμα αυτό παρακαλώ στείλτε την απάντησή σας στη διεύθυνση: mark james: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Is this Item still available. please reply me back at(mj034816@gmail


και επειδή μου φάνηκε περίεργο γκουγκλάρισα το email Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. και βρήκα αυτό... www.noiz.gr/index.php?topic=212487.0 και αυτό...www.noiz.gr/index.php?topic=207359.0 και πολλά άλλα που δείχνουν οτι πρόκειται περί απατεώνα.

Εαν υπάρχει τρόπος ας ενημερωθούν τα μέλη μην την πατήσει κάποιος.

Ευχαριστώ

Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": petros1971, STAVROSLAGONISI, George3, Katefidis

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Σε πολλούς έχει στείλει σήμερα τελικά.Καί σ'εμένα καί στον κουμπάρο μου.Αλλά απο την αρχή "βρωμούσε" καί τον ψιλιάστηκα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Ευχαροστούμε για την ενημέρωση...και σε μένα έστειλε πριν λίγο!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Καλησπέρα.
Ευχαριστούμε για την ενημέρωση τους φίλους!
Είναι spammer, αυτόματο πρόγραμμα συλλογής email addresses.
Αλλά πιστεύω ότι δεν θα το ξανακάνει μέσα από το Greeksurf... γιατί μόλις βάλαμε έλεγχο για αποκλεισμό robots στην φόρμα επικοινωνίας μέσα στις αγγελίες.

Όσοι λάβατε email από αυτή την διεύθυνση απλά δεν του απαντάτε και έτσι δεν παίρνει το email σας. Άλλωστε το μήνυμά του είναι άδειο οπότε δεν υπάρχει και λόγος να του απαντήσετε.

Το Greeksurf.com είναι πλήρως συμμορφωμένο με τον GDPR (ΓΚΠΔ - Γενικός Κανονισμός για την Προστασία Δεδομένων) και γιαυτό διαθέτει την φόρμα αυτή επικοινωνίας με τους ιδιοκτήτες των αγγελιών. Έτσι δεν φαίνεται στο internet το προσωπικό σας email όταν δημοσιεύετε μία αγγελία. Μόνο αν εσείς αποφασίσετε απαντάτε στον ενδιαφερόμενο με την δικιά σας διεύθυνση.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Μου ήρθε και εμένα από αυτή την διεύθυνση ευχαριστώ για την ενημέρωση..

Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": 30fillos

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Έστειλε κ σε μένα φίλε και δεν ήξερε ο μαλακας τα πράγματα που πουλάω. Τόσο άχρηστος

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.078 δευτερόλεπτα
Slide thumbnail4sports Special Offers

banner zeus foils

banner zeus foils

glaridis 4sports surf shop

Τελευταία Posts

windyweek forecasts