Topic-icon  Λεφτά στο λεπτό(προσοχή απάτη)

Καλημερα..λυπαμε πολυ για οτι σου συνεβη.ηθελα να ρωτησω και εαν ειναι νομιμο να μας ενημεεωσεις δημοσια για αυτον τον αριθμο ουτω σωστε να τον μπλοκαρουμε η να τον προσεχουμε.καποιοι μπορει να χασουν περισσοτερα λεφτα...και για να μην παρεξηγουμε τα λεφτα που εχασες ειναι παρα πολλα και ειλοκρινα λυπαμε που υπαρχουν τετοιοι απατεωνες

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Μετά που την πατάει κανείς μαθαίνει πολλές λεπτομέρειες που αν τις ήξερε πιο πριν,κάτι θα προλάβαινε ...Γκουγκλάροντας το νούμερο του είδα πως έχει αρκετές πληροφορίες που μου έδωσαν το ποιόν του δράστη.Επίσης είδα στο διαδίκτυο ότι υπάρχουν πολλά άτομα στην Ελλάδα που την έχουν πατήσει από την εφαρμογή λεφτά στο λεπτό.
Το τηλέφωνο του απατεώνα είναι το 6947472403.Ψάξτε το να διαβάσετε τί γράφει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Ενημέρωσες την τράπεζα να ακυρώσει την συναλλαγή?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Δεν ενημέρωσα γιατί τα λεφτά τα πήρε απο ΑΤΜ.Τί ακύρωση να κάνω.Απλά έκανα μήνυση καί περιμένω μπας κ τον πιάσουν απο την κάμερα.Καί τί θα καταλάβω;Αυτά έχουν γίνει ηδη σκόνες...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Καλησπέρα παιδιά και απο εμένα!
Ο πατέρας μου πουλάει μία φρέζα. Τον καλέσε έμπορος απο Θήβα να του πει να του βάλει λεφτά στο λεπτό για να την αγοράσει. Γκουκλαροντας το όνομα και το κινητό έβγαινε όντως έμπορος αγροτικών μηχανημάτων.
Επειδή δεν είχε λογαριασμό στην Πειραιώς ο πατέρας μου, λέει στον έμπορο να μιλήσει μαζί μου που έχω λογαριασμό Πειραιώς.
Δυστυχώς για τον επίδοξο κλέφτη εγώ ήξερα πως λειτουργεί το λεφτά στο λεπτό
και δεν έκανα την κίνηση που μου ζήτησε.
Μου ζήτησε να βάλω 200€ ευρω και θα μου γυρνούσε 400€ και να του δώσω τον αριθμό του μηνύματος. Κάτι που φυσικά δεν έγινε και έκλεισε το τηλέφωνο κακήν - κακώς.
Πολύ προσοχή παιδιά! Μην βιάζεστε να πουλήσετε ή ακόμη και να αγοράσετε κάτι.
Για όλα υπάρχει πάντα ο αγοραστής. Αργά η γρήγορα θα βρέθει ο αγοράστης για να πουλήσετε και αντίστροφα να αγοράσετε!

φιλικά
Νίκος

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Μου ετυχε ακριβως το ιδιο σημερα.Εχω αγγελια στο car.gr ενα αυτοκινητο με παιρνει τηλεφωνο ενας τυπος και με ρωταει κανα δυο πραγματα για το αμαξι και χωρις αλλες ερωτησεις μου λεει θα ερθω να το παρω το αμαξι. μου ειπε πως ειναι απο Πατρα και οτι θελει το αμαξι για τον γιο του και του ειπα οτι εκπληκτος οτι ειναι πολυ μακρια διοτη εγω μενω θεσσαλονικη. μου ειπε οτι δεν εχει προβλημα επειδη ο γιοσ του θελει αυτο το σιγκεκριμενο αυτοκινητο ομως πατησε στο θεμα που απασχολει ολους μας αυτον τον καιρο στην καραντινα και την δυσκολη μετακινιση απο νομο σε νομο. χρησημοποιησε ενα ονομα ενως επαγγελματια με συνεργειο αυτοκινητων και μου ειπε πως για να δικαιολογησει την διαδρομη απο πατρα εως θεσσαλονικη θα επρεπε να μου στειλει ενα συμβολικο ποσο των 200 ευρω μεσω τραπεζας και να βγαλει καποιο εγραφο μεσω του λογιστη του ως αποδειξη μετακινισης.επειτα μου ειπε πως εχει εταιρικο λογαριασμο και για να μου στειλει το ποσο των 200 ευρω και επεμενε πως πρεπει να βρω καποιον λογαριασμο πειραιως γτ κ αυτος ειχει το ιδιο.. η γυναικα μου ειχε πειραιως και επειδη δεν γνωριζα και πολλα με κατεφθυνε εκεινος.. με κατευθυνε στο προγραμμα λεφτα στο λεπτο το οποιο δεν ειχα ιδεα τι ηταν μου ζητησε τους κωδικους που του εστειλα μεσα στην αγνοια μου περιμεναμε 4-5 λεπτα ως που κξλεισαμε το τηλ. 2 λεπτα μετα εκανα συνδεση ξανα στο e banking και αντι να δω τα 400 ευρω που περιμενα ειδα ενα απολυτο μηδενικο .εκανα ενα χρηστουγεννιατικο δωρο σε εναν απατεωνα!! εννοειτε πως εχουν ενημερωθει οι αρμωδιες αρχες και θα υποβληθει μυνηση!! ΠΡΟΣΟΧΗ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.092 δευτερόλεπτα
Slide thumbnail4sports Special Offers

banner zeus foils

banner zeus foils

glaridis 4sports surf shop

Τελευταία Posts

windyweek forecasts