Topic-icon Επιλογη σανιδας και foil για Wingsurfing.

Ένα καινούριο άθλημα εμφανίστηκε το wing surfing ,με ιδανικό τρόπο εκτέλεσης την χρήση σανίδας με foil. Για wingsurf DUOTONE Foil Wing 2020 των 5m για ανέμους 10-17knots ποιος πιστεύετε ότι είναι ο ιδανικός συνδυασμός σανίδας με foil.
Το Naish Hover Crossover 120ltr μαζί με foil Naish Thrust 70cm μοντέλο 2018 για χρήστη 80 κιλών μεσαιου επιπεδου σε sup πιστεύετε οτι ταιριάζει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Φίλε μου νομίζω ότι οι περισσότεροι από εμάς (να μην πω όλοι) δεν έχουμε δοκιμάσει ακόμη wingsurf όποτε δεν μπορούμε να έχουμε γνώμη. Παρόλα αυτά δεν νομίζω μα υπάρχει κάποιος στην Ελλάδα που να έχει τόση εμπειρία ώστε να μπορεί να δώσει συμβουλή! Είναι πολύ καινούριο και το wing και το foil και χρειάζονται ακόμη χρόνο ώστε να βγουν τα πρώτα γενικά συμπεράσματα...

Αν έχεις όμως εσύ εμπειρία (έστω και μικρή) καλό είναι να την μοιραστείς μαζί μας!

Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": deltas

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Ο Δημήτρης Απαλαγάκης είναι ήδη μετρ του foil,οπότε ψάξε τον κ ρώτα τον.

Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": deltas

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Ευχαριστώ πολυ για την πληροφορία.Δουλεύει σε καποιο μαγαζι σχετικο?Βρισκομαι Θεσσαλονικη οποτε δεν γνωριζω πολλα για τα τεκτενόμενα στην Αθήνα.Υπάρχει καποιος τροπος να επικοινωνήσω μαζί του?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Μολις φυσήξει λιγο θα προσπαθησω για πρωτη φορά με sup χωρίς foil.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Μιλήστε στο Facebook:Dimitris Apalagakis.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.082 δευτερόλεπτα
Slide thumbnail4sports Special Offers

banner zeus foils

banner zeus foils

glaridis 4sports surf shop

Τελευταία Posts

windyweek forecasts